POJIŠTĚNÍ

Nepodceňujte pojištění proti přírodním živlům!

Počasí nám už několikrát dokázalo, že umí být pěkně nevyzpytatelné. Nechávat svůj majetek nepojištěný je proto velmi riskantní. Za posledních 15 let jsou statistiky škod

Počasí nám už několikrát dokázalo, že umí být pěkně nevyzpytatelné. Nechávat svůj majetek nepojištěný je proto velmi riskantní. Za posledních 15 let jsou statistiky škod přímo alarmující a rok od roku rostou stále víc. Největší problém zatím způsobují povodně, silný vítr, krupobití a bouřky. Především jarní a letní období se dá považovat za velmi rizikové.  Potká-li vás taková událost, může se vám výrazně prodražit, proto nelitujte nějaké té koruny navíc při uzavírání své pojistné smlouvy.   

Pojišťovny toto pojištění nabízí většinou v rámci havarijního pojištění, které pro nás na rozdíl od povinného ručení není povinné. Měli byste vědět, že pokud si sjednáte tento druh pojistky, může tím být kryta například povodeň, požár, výbuch, úder blesku, vichřice nebo i sesuv půdy či laviny.  Nečekejte, až vás něco takového postihne. Nástrahy na nás číhají každý den a jejich řešení pak bývá komplikované. Dnes máte možnost vybrat si produkt pro vás nejvýhodnější a to klidně i online z pohodlí vašeho domova. Můžete si vyzkoušet i tzv. srovnavač, který naleznete na našich stránkách. 

Havarijní pojištění může obsahovat i další výhodné věci netýkající se jen přírodních živlů. Patří mezi ně pojištění právní ochrany, pojištění skel vozidel, zabezpečení při střetu se zvěří nebo asistenční služby. Ty se nám můžou hodit v každém z případů výše uvedených. Občas si sami bohužel nepomůžeme a potřebujeme něčí pomoc či radu.

 

  • Sdílet článek:

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

POJIŠTĚNÍ

Do kdy je povinná autosedačka pro děti?

Pokud máte malé děti, jistě vám záleží na tom, abyste je v automobilu převáželi co nejbezpečněji a rovněž abyste dodržovali předepsaná pravidla. Mezi ty patří i správné používání autosedačky, která by měla být úměrná věku dítěte.

POJIŠTĚNÍ

Jaký je postih za neplacení povinného ručení?

Jezdit bez povinného ručení se nevyplácí. Řidič, který jezdí nepojištěným vozem, riskuje nejen pokutu, ale i placení nemalé částky v případě, že zaviní autonehodu.

Spojte se s námi