POJIŠTĚNÍ

Jak získáte nejlevnější havarijní pojištění?

Říká se, že nejlevnější pojištění nemusí být zároveň i to nejlepší. Naštěstí dnes máme možnost si jednotlivé nabídky pojišťoven v klidu zvážit a porovnat. Pojištění online nese mnoho výhod, které ušetří vaši kapsu.

Říká se, že nejlevnější pojištění nemusí být zároveň i to nejlepší. Naštěstí dnes máme možnost si jednotlivé nabídky pojišťoven v klidu zvážit a porovnat. Pojištění online nese mnoho výhod, které ušetří vaši kapsu. Nemusíte už dlouhé hodiny sedět u počítače a s papírem a tužkou v ruce složitě vyhledávat informace o jednotlivých produktech. Novým pomocníkem v této oblasti je tzv. srovnavač povinného ručení, který najdete na většině stránek zabývajících se pojištěním vozidel. Stejně tak si ho můžete vyzkoušet i u nás, na www.povinne-ruceni.tv

Srovnávač je nestranný. Ukazuje nám holá fakta, ze kterých si můžeme vybrat nabídku pro nás nejvýhodnější. Postačím nám k tomu pouze údaje z technického průkazu. Online kalkulačka povinného ručení nám vypočítá cenu a můžeme porovnávat

Tím to však nekončí. Máte šanci na získání ještě lepší ceny. Pojišťovny nabízejí mnoho akčních slev a výhod. Velmi oblíbený je bonus pro dobré řidiče, který dává pojišťovna až ve výši 5% slevy z pojistného za každý rok bez nehody.

Pokud máte povinné ručení a sjednáte si k tomu i havarijní pojištění, vyjde vás to levněji. Pokud i celá vaše rodina začne využívat kvalit vaší pojišťovny, můžete získat nárok až na poloviční slevu.

Málokdo ví, že i sezóna hraje roli. Akční nabídky jsou k dostání převážně na jaře a na podzim. Před prázdninami a v zimě bývá totiž poptávka největší.

  • Sdílet článek:

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

POJIŠTĚNÍ

Do kdy je povinná autosedačka pro děti?

Pokud máte malé děti, jistě vám záleží na tom, abyste je v automobilu převáželi co nejbezpečněji a rovněž abyste dodržovali předepsaná pravidla. Mezi ty patří i správné používání autosedačky, která by měla být úměrná věku dítěte.

POJIŠTĚNÍ

Jaký je postih za neplacení povinného ručení?

Jezdit bez povinného ručení se nevyplácí. Řidič, který jezdí nepojištěným vozem, riskuje nejen pokutu, ale i placení nemalé částky v případě, že zaviní autonehodu.

Spojte se s námi