POJIŠTĚNÍ

Jak zařídit garáž, aneb nejlepší vychytávky, které si pořídit

Jak zařídit garáž, aneb nejlepší vychytávky, které si pořídit

Přesedlali jste z pouličního parkování do pohodlí vlastní garáže? Aby vaše parkování skutečně oplývalo co největším komfortem, je důležité si vaši garáž důmyslně vybavit. Jak zařídit garáž, aby vám sloužila co nejlépe?

Ať už je vaše garáž velká jakkoliv, jistě uznáte, že vhodné vybavení a uspořádání garáže je zásadní. Špatně zvolené vybavení udělá nepřehlednou a stísněnou kůlnu i z rozlehlého garážového prostoru. Díky několika praktickým tipům bude ve vaší garáži více místa a zároveň více úložného prostoru.

Využijte prostor u stropu

Pokud jste náruživý cyklista, zřejmě jste často na štíru s prostorem. Pokud cyklistice holduje celá vaše rodina, je problém v podobě zavazejících bicyklů na světě. Tu situaci, kdy se snažíte opatrně vylézt z auta a neshodit přitom arsenál stojících kol je moment, na který nikdo nevzpomíná rád.

Vaše kola přitom na podlaze nemusí zabírat žádný prostor. Vyzkoušejte například chytré zvedáky kol, které vaše bicykly chytře uskladní těsně pod stropem, aby vám neubíraly prostor. Když je budete potřebovat, jednoduše je stáhnete na zem.

Zdroj: produto.mercadolivre.com

Háčky na stěnách

Pokud máte rádi o svých věcech přehled, pořiďte si užitečné háčky na stěnu. Díky tomu budete na první pohled vidět, kde jakou věc máte a vyhnete se zběsilému přehrabování ve skříních a krabicích.

Zdroj: garageliving.com

Šikovné dózy

Řada lidí nepoužívá garáž jen jako prostor k parkování auta, ale i jako dílnu. Pokud jste náruživý kutil, zřejmě máte všechny šroubky, matičky a podobné pomůcky uskladněné v sáčcích nebo dózách. A ruku na srdce - určitě se vám už někdy stalo, že jste něco nemohli najít. Díky dózám, upevněným ze spodní strany poličky, už se vám nic neztratí.

Zdroj:living.iprima.cz

Nadstavbové patro

Garáž často slouží k uskladnění věcí, které používáme jen jednou do roka (lyže, snowboardy, vánoční dekorace, cestovní kufry). Není důvod, aby tyto věci zbytečně zabíraly prostor ve skříních nebo na podlaze. Pokud máte hodně věcí k uskladnění, vybudujte si v garáži nadstavbové patro, do kterého můžete všechny potřebné věci uskladnit.

Zdroj: www.garageattics.com

Levný regál

Potřebujete uskladnit věci, a nechce se vám platit za drahý regál s šuplíky, vyrobený od truhláře? Pořiďte si jednoduché otevřené poličky a nakupte si do nich plastové krabice. Ty vám zajistí funkci uzavřených šuplíků. Jejich výhodou je průhlednost, tudíž na první pohled uvidíte, co je v jednotlivých krabicích uloženo.

Zdroj: decomg.com

Netradiční podlaha

Zatímco bytové prostory máme snahu co nejvíc zkrášlit, garáž považujeme spíše za užitkový prostor a na nějaký vizuální efekt příliš nehledíme. Což je škoda. Mnozí kutilové ve své garáži tráví spoustu času a ve vzhledově zajímavém prostoru jim bude mnohem lépe, než v omšelém kutlochu, kde převládá šedá barva. Co byste řekli třeba na tuto šachovnicovou podlahu?

Zdroj: houzz.com.au

Tip! Zaparkujte nejen vaše auto, ale i cenu povinného ručení. Přestože ceny na trhu postupně rostou, díky našemu porovnání cen můžete sáhnout po té nejlevnější nabídce a ušetřit.

Najít povinné ručení od 1800 Kč

  • Sdílet článek:

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Záruka na ojeté auto, aneb na co máte při koupi ojetého vozu právo

Koupit používané auto rozhodně neznamená, že nemáte žádná spotřebitelská práva a musíte doufat, že se ojetina nerozpadne hned po pár týdnech používání. V tomto článku se zaměříme na vaši spotřebitelskou pozici hned ve dvou situacích – v případě, že kupujete vůz od většího prodejce, a od soukromé osoby.

POJIŠTĚNÍ

Jak vybrat rodinné auto, aneb co musíte vědět ještě před tím, než se vydáte do prodejny aut

Potřebujete užitečného pomocníka, který pojme velký nákup, dvě rozjívené děti a psa, a navíc bude skvěle vypadat? V tomto článku vám poradíme jak vybrat rodinné auto, na jaké parametry se zaměřit a co rozhodně nepodcenit.

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

Spojte se s námi