POJIŠTĚNÍ

I. - Historická růže ekonomického myšlení

I. - Historická růže ekonomického myšlení

První díl, našeho postupně připravovaného seriálu o dějinách ekonomie a postupného vývoje, až do dnešního století. Slavné díla, myšlenky, osobnosti, v přehledné formě a dostupné volně ke stažení.

Rozhodli jsem se vám přinést to nejdůležitější z dějin ekonomického oboru a to vše přijemně svěží formou. Postupně se dostaneme od starověku až do 21. století a potom i k samotnému oboru pojišťovnictví.

V našem pilotním díle se podíváme do antického světa, kdy se poprvé vlastně s ekonomii jako slovem setkáváme. Zjistíme, jaký má vlastně ekonomie význám a seznámíme se důkladně s jejím pomyslným zakladatelem.

Doufáme, že se vám naše malé dítko bude líbit. Rádi uvítáme vaše nové podněty, názory, komentáře a připomínky na naší Facebook stránce.

 

  1. díl

>> Pokračovat na 2. díl

  • Sdílet článek:

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

POJIŠTĚNÍ

Do kdy je povinná autosedačka pro děti?

Pokud máte malé děti, jistě vám záleží na tom, abyste je v automobilu převáželi co nejbezpečněji a rovněž abyste dodržovali předepsaná pravidla. Mezi ty patří i správné používání autosedačky, která by měla být úměrná věku dítěte.

POJIŠTĚNÍ

Jaký je postih za neplacení povinného ručení?

Jezdit bez povinného ručení se nevyplácí. Řidič, který jezdí nepojištěným vozem, riskuje nejen pokutu, ale i placení nemalé částky v případě, že zaviní autonehodu.

Spojte se s námi