POJIŠTĚNÍ

Dakar 2014

Dakar 2014 se nekompromisně blíží a Srovnavac24.cz se rozhodl podporovat tuto jedinečnou akci sponzoringem týmu KM Racing team. Jelikož nám motoristický sport a dění okolo aut není cizí

Jelikož nám motoristický sport a dění okolo aut není cizí, rozhodli jsme se podpořit KM Racing team, který se účastní Dakarské rally 2014. Sledujte s námi dění okolo této napínavé a dobrodružné soutěže, která je velkou zkouškou a soubojem lidí, techniky a přírody.

Na našich stránkách www.povinne-ruceni.tv a facebooku bude moci sledovat aktuální reportáže z jednotlivých etap a účastnit se soutěže např. o fotografie jednotlivých členů závodního týmu s jejich podpisem.

V našich dalších článcích a reportážích se dozvíte nejen o historii tohoto proslulého závodu, ale i hodnotné informace o týmu KM Racing team a jeho jednotlivých členech. 

Jsme si jisti, že tyto informace budou pro vás přínosem a poslouží k odreagování v dnešní uspěchané době.

 

  • Sdílet článek:

POJIŠTĚNÍ

Chování účastníků dopravní nehody

 Naprostá většina řidičů, téměř 82 %, v průzkumu uvádí...

POJIŠTĚNÍ

S cizím autem do ciziny, aneb co si v takovém případě ohlídat

Chystáte se na dovolenou firemním vozem, autem z autopůjčovny nebo výkonným bourákem vašeho švagra? S tímto způsobem dopravy se pojí určité administrativní povinnosti. Co zařídit, když se chystáte s cizím autem na dovolenou?

POJIŠTĚNÍ

Jaké zabezpečení proti krádeži auta se vyplatí?

Kromě vynikajícího piva a známého českého skla je naše vlast bohužel známá i vysokým počtem krádeží. V celosvětovém měřítku jsme v první třicítce v počtu ukradených aut. Posvítili jsme si na to, jak by mělo vypadat efektivní zabezpečení proti krádeži auta.

Napište nám