POJIŠTĚNÍ

Asistenční služby se vám jako doplněk povinného ručení vyplatí!

Uzavření povinného ručení je pro mnohé věc nepříjemná a často se spíš kouká na to, aby to měl člověk rychle za sebou a stálo ho to co nejmíň peněz. Málokdo si pročte nabídku asistenčních služeb

Uzavření povinného ručení je pro mnohé věc nepříjemná a často se spíš kouká na to, aby to měl člověk rychle za sebou a stálo ho to co nejmíň peněz. Málokdo si pročte nabídku asistenčních služeb, kterou daná pojišťovna nabízí. Takovou službu ocení většinou jen ti, kteří se ocitnou v situaci, ze které se nemají šanci sami dostat. V takovém případě se pak příplatek rozhodně vyplatí.

O co se vlastně jedná? Tým asistenční služby je schopen zajistit motoristům okamžitou pomoc, pokud se dostanou do nouze se svým vozidlem. Dispečink této služby funguje 365 dní v roce a 24 hodin denně, proto se na něj může spolehnout opravdu každý. Pokud se vám stala dopravní nehoda, někdo vám auto ukradl či se něco uvnitř porouchalo a nechce to dál jet, neváhejte a volejte. Není vůbec žádná ostuda a žádný problém, pokud si zabouchnete klíč v autě, nebo se vám zlomí v zámku. I s tímto vám přivolaná služba ráda pomůže.

Ne každá pojišťovna nabízí služby v rámci povinného ručení a některé je opravdu třeba si připlatit. Výše uvedené služby patří mezi ty základní, které by měla hradit každá pojišťovna. Můžeme mezi ně zařadit například tlumočení při jednání s účastníky nehody či policií, právní pomoc, odtah vozu nebo třeba i proplacení nákladů na ubytování, pokud se dostaneme do svízelné situace.

  • Sdílet článek:

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

POJIŠTĚNÍ

Do kdy je povinná autosedačka pro děti?

Pokud máte malé děti, jistě vám záleží na tom, abyste je v automobilu převáželi co nejbezpečněji a rovněž abyste dodržovali předepsaná pravidla. Mezi ty patří i správné používání autosedačky, která by měla být úměrná věku dítěte.

POJIŠTĚNÍ

Jaký je postih za neplacení povinného ručení?

Jezdit bez povinného ručení se nevyplácí. Řidič, který jezdí nepojištěným vozem, riskuje nejen pokutu, ale i placení nemalé částky v případě, že zaviní autonehodu.

Spojte se s námi